Lajme

​Brenda një dite 775 gjoba për qytetarët që nuk respektuan masat antiCovid

0
​brenda-nje-dite-775-gjoba-per-qytetaret-qe-nuk-respektuan-masat-anticovid

Kështu bëhet e ditur në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Po ashtu gjatë 24 orëve të fundit Policia ka shqiptuar rreth 1 mijë tiketa të trafikut, ndërsa për vepra të ndryshme penale ka arrestuar 18 persona.

Brenda një dite kanë ndodhur 10 aksidente me të lënduar dhe 21 me dëme materiale. /Lajmi.net/

Lexo të tjera