Lajme

​Haradinaj takohet me kryetarë të komunave të Shqipërisë

0
​haradinaj-takohet-me-kryetare-te-komunave-te-shqiperise

Shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së, Daut Haradinaj ka takuar sot disa nga kryetarët e komunave nga Shqipëria.

“Ishte kënaqësi t’i takoj disa nga kryetarët e komunave të Shqipërisë”, ka shkruar Haradinaj në Facebook.

Pjesë e takimit ka qenë edhe zëvendëskryeministri i parë Besnik Tahiri dhe nënkryetari i AAK-së, Ahmet Isufi. /Lajmi.net/ 

Lexo të tjera