Sport

​K.F Llapi pret që kampionati të nisë në fundjavë

0
​k.f-llapi-pret-qe-kampionati-te-nise-ne-fundjave

Ata kanë njoftuar se lojtarët dhe shtabi teknik janë në gjendje të mirë fizike përveç futbollistit Liridon Lecit i cili në ndeshjen kontrolluese ndaj Skënderbeut ka këputur ligamentet e këmbës së djathtë dhe pas rezonancës së bërë sot, Leci duhet t’i nënshtrohet operimit.

Ndërkohë, Federata e Futbollit të Kosovës pritet që së shpejti të marr një vendim për fillimin e kampionatit. /KosovaPress/

Lexo të tjera