Bota

​Konfiskohen qindra doza kanabis e kokainë, dy të arrestuar në Tiranë

0
​konfiskohen-qindra-doza-kanabis-e-kokaine,-dy-te-arrestuar-ne-tirane

Sipas njoftimit, gjatë kontrollit fizik dhe në banesat e këtyre shtetasve, shërbimet e Policisë gjetën dhe sekuestruan 650 doza me lëndë narkotike kanabis, doza me lëndë narkotike kokainë, 5 doreza grushti dhe sende të tjera të kundraligjshme.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve” e kryer në bashkëpunim.

Lexo të tjera