Lajme

​Policia gjen veturën e vjedhur para dy muajsh në Pejë , do t’i kthehet pronarit

0
​policia-gjen-veturen-e-vjedhur-para-dy-muajsh-ne-peje-,-do-t’i-kthehet-pronarit

Vetura me targa të huaja ishte vjedhur nga oborri i shtёpisё së personit ankues dhe pas njё pune operative pjesëtarët e policisë së Kosovës kanё arritur ta gjejnё atë.

Policia njofton se vetura ndodhet në hapësirat e Stacionit Policor nё Pejë, ku pas kryerjes së ekzaminimeve të nevojshme do t’i kthehet pronarit legjitim.

Lexo të tjera