Lajme

​Rama për tërmetin në Thumana: I paharruar kujtimi i viktimave të tragjedisë së një viti më parë

0
​rama-per-termetin-ne-thumana:-i-paharruar-kujtimi-i-viktimave-te-tragjedise-se-nje-viti-me-pare

Për tërmetin ka shkruar kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama.

Rama ka publikuar dhe një video e cila tregon atë se çfarë ndodhi në Thumana.

Ai shkruan edhe se i paharruar do të jetë kujtimi i viktimave të tragjedisë së një viti më parë.

“I paharruar kujtimi i viktimave të tragjedisë së një viti më parë💔”.

Rama tutje ka shkruar se, “Më e keqja është pas krahëve dhe më e mira është e gjitha përpara nesh😍. #SiNjëFamilje❤”.

Lexo të tjera