Sport

11 yjet që kanë mbetur pa skuadër pas mbylljes së afatit kalimtar

0
11-yjet-qe-kane-mbetur-pa-skuader-pas-mbylljes-se-afatit-kalimtar

Shkaku i koronavirusit, ishte vendosur që afati kalimtar i transferimeve të zgjatet më 5 tetor.

Pas mbylljes së afatit, shumë lojtarë të njohur kanë mbetur pa skuadra.

Në mesin e tyre është edhe Mario Mandzukic, ishte sulmuesi i Juventus, Atletico Madrid dhe Bayern Munich.

Mundo Deportivo ka bërë një listë me 11 lojtarët që kanë mbetur pa skuadër.

Danijel Subasic

Nathaniel Clyne

Ezequiel Garay

Kwadwo Asamoah

Antonio Valencia

Mario Gotze

Jack Wilshere

Hatem Ben Arfa

Danny Welbeck

Mario Mandzukic

Alexandre Pato

/Lajmi.net/

Lexo të tjera