Lajme

14 vjeçarja aborton në klinikë private, prangoset 21 vjeçari për dhunim

0
14-vjecarja-aborton-ne-klinike-private,-prangoset-21-vjecari-per-dhunim

Ky e fundit për dy muaj e kishte dërguar 14 vjeçaren në motele të ndryshme dhe ajo mbeti shtatzënë, ndërkaq foshnjën e abortoi.

Pas këtij rasti ajo bashkë me prindërit e denoncuan rastin në polici dhe i dyshuari u arrestua.

Lexo të tjera