Fun

23 vjeçarja mbush 90% të trupit me tatuazhe

0
23-vjecarja-mbush-90%-te-trupit-me-tatuazhe

Modifikimet e trupit të saj dhe ngjyrosjet i kanë kushtuar 19,000 dollarë dhe e gjitha për të mbuluar 90% të trupit me tatuazhe.

Nadine Anderson, një ndihmës asistente nga Dundee, tha që babai i saj e frymëzoi që t’i bënte ato: “Babai im kishte të dy krahët me tatuazhe kur unë isha e vogël dhe gjithmonë i dëshiroja ato,” thotë Nadine nga Dundee, Skoci, transmeton Lajmi.net.

Ndërsa babai i 23-vjeçares prej momentit kur vajza lindi, ka pasur tatuazhe në trup, edhe Nadine vendosi ‘ta ndiqte’, sipas saj. Anderson tregon se jeta e saj shkon normalish, në fund është e njëjta dhe ka pranë këdo e do pavarësisht pasionit për tatuazhet.

Shikoni fotot:

Lexo të tjera