Rozë

29 vjet martesë, Mihrija sjell pamje të rralla nga dasma me Naimin

0
29-vjet-martese,-mihrija-sjell-pamje-te-rralla-nga-dasma-me-naimin

Mihrije Braha dhe Naim Abazi janë ndër çiftet më të komentuar të estradës shqiptare, të cilët kanë shumë vite bashkë, shkruan lajmi.net.

Çifti kanë bërë plot 29 vite martesë, e me këtë rast këngëtarja ka hapur arkivat duke kujtuar momentin më të veçantë të tyre.

Ajo publikoi fotografi e video të realizuara në ditën e dasmës së saj dhe Naimit, ku dyshja dukeshin shumë më ndryshe prej tani.

Kujtojmë se Mihrija dhe Naimi kohë pas kohe janë aktiv me projekte muzikore, por vitet e fundit janë fokusuar në televizion. /Lajmi.net/

Lexo të tjera