Uncategorized

2Ton tregon datën e publikimit të këngës së re

0

Ka ditë që 2Ton po e paralajmëron projektin e tij më të ri muzikor, shkruan lajmi.net.

Dhe duket se tani pritjes së fansave u erdhi fundi dhe kënga “1 Familje” do të publikohet së shpejti e realizuar edhe me videoklip.

Në fakt ishte 2Ton ai i cili e ka treguar datën dhe kënga do të publikohet këtë të premte në ora 15:00.

“E premte 15:00, 1 Familje”, ka shkruar ai ndërsa më poshtë ua sjellim një video në të cilën u shkëputën sekuenca nga klipi./Lajmi.net/

View this post on Instagram

Next week / 1 Familje @metromusic_official @melodi.studio

A post shared by 2 Ton (@2tonofficial) on

Lexo të tjera