Lajme

3 kosovarët policë kundër terroristit shqiptar që ”vrau” bashkëkombasin e vet në Vjenë (VIDEO)

0

Ngjarja e kobshme e mbrëmjes së të martës në Vjenë, tronditë edhe më shumë kur kishte një terrorist shqiptarë në njërën anë dhe një viktimë në anën tjetër.

Por kjo nuk është e gjitha. Tre policë me prejardhje kosovare kanë qenë pjesë e policisë austriake që u përballen me terroristët.

Këto informacione i dha ministrja e Jashtme e Kosovës Meliza Haradinaj – Stublla, gjatë vizitës në Berlin.

Shikoni viden e mëposhtme:

https://www.facebook.com/185570591540629/posts/3325342904230033/?vh=e&d=n

Lexo të tjera