Fun

6 dasma ndryshe, 6 fustane nusërie për nuse guximtare

0
6-dasma-ndryshe,-6-fustane-nuserie-per-nuse-guximtare

Disa nuse dëshirojnë fustane princeshash, disa duan fustane elegante që të lënë pa frymë dhe disa të tjera duan që të thyejnë tabu.

Këto nuse që do të tregojmë jo vetëm kanë thyer tabu, por kanë sjellje dhe të qeshura mes të pranishmëve me fustanet e tyre, shpesh edhe qesharak.

Sido të jenë dukur, e rëndësishme është që janë kënaqur në ditën e tyre. Ju sjellim këto foto për t’ ju treguar si duket një nuse ndryshe.

 

Lexo të tjera