Rozë

A ka bërë operacione plastike Arbana Xharra? Ja si dukej gjatë luftës

0

Dikur Xharra përmes një postimi, u kishte bërë thirrje femrave që mos t’i nënshtrohen mentalitetit provincial për të përcaktuar “normat e bukurisë”.

Por a ju ka nënshtruar Xharra këtyre normava?

Duket se as ish-gazetarja dhe tani ‘amerikanja’, Arbana Xharra nuk i ka shpëtuar “nënshtrimit”, pasi në fytyren e saj janë vën re disa ndryshime me kalimin e viteve.

Mjafton të krahasosh pamje e saj në një video të rrallë gjatë luftës për mediat e huaja dhe ato t’i krahasosh me pamjet e saj të momentit, e ku për t’iu përshtatur “nomave të bukurisë” Xharra ka bërë një ndërhyrje në hundë.

Ka vite që Xharra pasi përfitojë nga PDK-ja po jeton në Amerikë.

Sic duket Xharres jeta në Amerikë i ka pelqyer tej mase, sa që edhe bashkëshortin e ka lën në Kosovë.

Per te pare videon kliko ne linkun:

https://video.gjirafa.com/arbana-xharra-si-refugjate-gjate-luftes-flet-per-mediat-e-huaja

Lexo të tjera