Bota

A ka kërkuar Isco largimin nga Reali? Kjo është përgjigja e Zidanes

0
a-ka-kerkuar-isco-largimin-nga-reali?-kjo-eshte-pergjigja-e-zidanes

Spanjolli thuhet se ka kërkuar nga klubi ta lejojë të largohet në afatin dimëror, përcjellë lajmi.net.

Mirëpo, përgjigja e teknikut francez ishte se Isco është pjesë e klubit madrilen.

“Asgjë. Nuk do flasim çfarë ndodh brenda klubit. Isco është në klub dhe kjo është”, u shpreh ai.

Ndeshja e radhës për Realin është kundër Inter Milanit në Ligën e Kampionëve./Lajmi.net/

Lexo të tjera