Lajme

Abelard Tahiri ia palon VV-së

0

Deputet e PDK-së dhe VV-së, Abelard Tahiri dhe Mefail Bajqinovci janë përplasë verbalisht për Veriun e Mitrovicës dhe ndikimin e Serbisë në Kosovë.

Deputeti i PDK-së ka thënë se Serbia e ka pasur sallamadi në kohën e qeverisjes së Albin Kurtit kurse deputeti i VV-së ka reaguar duke thënë se deri më tani, PDK ka guxuar të shkojë në veri vec nëpër kodra, për të bërë fotografi.

Per me shume shikoni videon ne linkun me poshte:

https://www.facebook.com/185570591540629/posts/3322556261175364/?vh=e&d=n

Lexo të tjera