Rozë

Diva Ismajli provokon me foto tepër tërheqëse, reklamon gjoksin

0

Adelina Ismaili erdhi atraktive në paraqitjen e radhës në rrjete sociale.

Adelina Ismaili tash e një kohë nuk është aktive në muzikë, por së fundi ka njoftuar se po nis një rrugëtim të ri, shkruan lajmi.net.

Këngëtaren do ta shohim në ekran në rolin e prezantueses, teksa gjatë kësaj kohe ka qenë shumë aktive me fotografi të reja.

Në foton e fundit, artistja u fotografua me dekolte të hapur, duke vënë në plan të parë gjoksin teksa ishte mbështjellur me robdishan.

Sa i përket jetës private, Adelina Ismaili është e martuar me Val Krasniqin dhe bashkë kanë një djalë, Uliksin. /Lajmi.net/

Lexo të tjera