Rozë

Adelina Tahiri xhiron veten brenda veturës luksoze, duket seksi

0
adelina-tahiri-xhiron-veten-brenda-vetures-luksoze,-duket-seksi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri, po bën jetë luksoze, shkruan lajmi.net.

Ajo është martuar me një burrë të pasur me të cilin e ka edhe një djalë.

Jeta e saj private ka qenë shumë e komentuar edhe lidhur me faktin se ajo dhe burri i saj kanë një diferencë të madhe në moshë.

Megjithatë dyshja po e shijojnë lidhjen e dashurisë e Adelina po jeton si në përralla.

Këngëtarja së fundmi e ka xhiruar veten brenda veturës luksoze dhe duket me shumë stil dhe seksi./Lajmi.net/

Lexo të tjera