Lajme

Adem Halili, polici hero nga Kosova që arrestoj mbrëmë terroristët në Vjenë

0

Adem Demiri është polici me prejardhje nga Kosova i cili mbrëmë u bë hero i shpëtimt të dhjetra jetëave ku mori pjeseë në arrestimin e 4 terroristëve ne Vjenë.

Gazeta NewBorn, ka kontaktu me një person të afërt të Ademit dhe na ka tregu komplet ngjarjen që Ademia që ia kishte treguar për atë çka ndodhi mbrëmë!

Sipas informatave të Gazetes NewBorn, Adem Halili është edhe djali i dëshmorit Nezir Demiri.

Lexo të tjera