Fun

Adoleshenti ndan pamjet e tmerrshme të një fytyre fantazmë që shikon nga dritarja e shtëpisë

0
adoleshenti-ndan-pamjet-e-tmerrshme-te-nje-fytyre-fantazme-qe-shikon-nga-dritarja-e-shtepise

Pamjet u kapën nga një grua që i dërgoi vajzës së saj një video të një pallati të bukur të vjetër, por të braktisur.

Por, me një inspektim më të afërt, vajza e saj zbuloi një fytyrë të frikshme në një nga dritaret, transmeton Telegrafi.

Video u shpërnda në TikTok, por ajo shpejt u bë virale edhe nëpoër rrjetet tjera sociale.

“Nëna ime më dërgoi këtë video të një pallati që ajo gjeti në një rritje dhe unë sapo vura re një fytyrë në dritare”, kishte thënë adoleshenti që e shpërndau videon.

Postimi kishte 265 mijë pëlqime dhe 4752 komente në kohën e shkrimit të klipin duke lënë shumë përdorues të ‘çmendur’.

Ekzistonte gjithashtu një teori konspiracioni.

“Shtëpia e cila shihet, rezulton se pronarët e saj kishin një djalë 11-vjeçar i cili vdiq”, sugjeroi dikush nga komentuesit.

Lexo të tjera