Bota

Adoleshentja që krijon stile mahnitëse të flokëve

0
adoleshentja-qe-krijon-stile-mahnitese-te-flokeve

Mund të ndiheni shumë krenarë nëse bëni një lidhje të thjeshtë të flokëve, por shikoni një adoleshente se çfarë forma mahnitëse u jep flokëve, transmeton lajmi.net.

Milena Diekmann, 17-vjeçare krijon forma mahnitëse të flokëve, ajo i ka mësuar duke i praktikuar në flokët e saj.

Të gjitha stilet i bënë publike në Instagramin e saj që ka 35 mijë ndjekës.

Ajo gjithashtu ndan udhëzime se si të krijoni disa nga pamjet e shikuara në profilet e saj të mediave sociale.

Ju mund të gjeni modele flokësh që duken sikur janë drejtpërdrejt nga një karakter i Game of Thrones, ose gërsheta të flokëve të ylberit, dhe shtesa të komplikuara që mund të jenë ideale për dasma. /Lajmi.net/

Braids on blonde hair

Complicated hair braids on silver hair

Intriciate hair braids

Braids on pink hair

Braids on blonde wig

Braids on pink hair

Intricate hairstyle on blonde hair

Lexo të tjera