Rozë

Adrola Dushi duket kaq seksi edhe në ashensor (FOTO)

0

Është një nga femrat shqiptare, më të bukura në botë.

Përpos fytyrës natyrale e pa asnjë ndërhyrje, Adrona Dushi veçohet edhe për trupin e saj.

Ajo në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet se pozoi pranë plazhit dhe dukej bombastike me linjat trupore.

Kaq seksi, Adrola duket edhe nga ashensori.

Lexo të tjera