Rozë

Adrola Dushi e mbështjellur me flamurin kuq e zi, në mes të New Yorkut

0
adrola-dushi-e-mbeshtjellur-me-flamurin-kuq-e-zi,-ne-mes-te-new-yorkut

Modelja shqiptare e njohur, Adrola Dushi, cilësohet të jetë njëra ndër femrat më të bukura në viset shqiptare, shkruan lajmi.net.

Ajo është mjaft e ndjekur në rrjete sociale, ku edhe bën publikime të shpeshta për ndjekësit.

Ndërsa modelja ka bërë të ditur se po vazhdon punën dhe angazhimin e saj profesional në Amerikë, ajo së fundmi ka ndarë një fotografi duke treguar se ndihet krenare për origjinën e saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi)

Në imazhin e fundit të publikuar, Adrola, shfaqet e mbështjellë me flamurin kuq e zi, ndërsa pozon atraktive nga New Yorku.

“Edhe Hana do ta dije, Edhe Dielli do t’ket pa, Se perqark ksaj rrokullije, Si Shqypnija vend nuk ka”, ka qenë përshkrimi i fotografisë.

Nuk munguan pëlqime e as komente në këtë paraqitje nga fansat dhe kolegët e modeles./Lajmi.net/

Lexo të tjera