Rozë

Adrola Dushi, kjo bukuri e rrallë .. i mungon veç një ylli në ballë!

0

Modelja e njohur nga Shqipëria, Adrola Dushi çdo herë di të duket për bukuri.

Jo rastësisht ajo vazhdon të përmendet, si njëra ndër femrat më të bukura shqiptare.

Edhe në fotografinë e fundit ajo duket kaq e bukur dhe e thjesht, shkruan IndeksOnline.

Vlen të përmendim faktin se bukuria e saj është natyrale, dhe se deri më tani ajo nuk ka bërë asnjë ndërhyrje estetike. /IndeksOnline/

View this post on Instagram

Soldier of love Photo by @renuarlocaj

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi) on

View this post on Instagram

Make up @sellmakasumoviq Hair @kacilleshi

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi) on

Lexo të tjera