Rozë

Adrola Dushi me dhuratën më romantike nga personi i zemrës

0
adrola-dushi-me-dhuraten-me-romantike-nga-personi-i-zemres

Adrola Dushi ka mahnitur me pozat nga fotosesioni i fundit, shkruan lajmi.net.

Modelja e dashur nga publiku shqiptar është mjaft aktive në rrjete sociale ku ndan imazhe nga përditshmëria apo karriera.

Së fundi ajo ka publikuar pamje me një buqetë të madhe trëndafilash të kuq, teksa edhe dukej mjaft e lumtur.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi)

Modelja erdhi me një veshje dhe grim mjaft të thjeshtë, që theksonin bukurinë e saj natyrale mjaft shumë./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi)

Lexo të tjera