Rozë

Adrola Dushi pozon me fustan, duket thjesht, por mahnitëse

0

Mbretresha e bukurisë shqiptare Adrola Dushi ka ndarë me ndjekësit e saj ne instagram një fotografi me fustan, ku duket mahnitëse shkruan Gazeta Online Dritarja.net

Adrola në Instagram është aktive dhe me fotot që poston e shfaqur në mënyrë tejet natyrale pranon gjithmonë fjalë pozitive nga ndjekësit.

Kujtojmë që prej kohësh Adrola ka filluar jetën në Amerikë atje ku edhe po vazhdon të merret me modelizem, nga jeta private ajo është nënë e një djali/Dritarja.net

Lexo të tjera