Uncategorized

Adrola merr vëmendjen e ndjekësve me paraqitjen e fundit

0

Adrila Dushi është ndër femrat më të bukura shqiptare, e cila komentohet gjithnjë për paraqitjet publike, shkruan lajmi.net.

Së fundi, modelja ndau me ndjekësit një fotografi, në të cilën merr vëmendjen e ndjekësve, ku shfaqet në të kuqe.

Edhe kësaj radhe, ajo vuri në pah bukurinë e saj, teksa kishte vendosur makijazh me nuanca të errrëta dhe flokë të lëshuara mbi supe.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi)

Sikurse në paraqitjet e mëparshme, edhe kësaj radhe Adrola pranoi komente të shumta nga ndjekësit. /Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi)

Lexo të tjera