Rozë

Afërdita Dreshaj publikon momentin e ëmbël me djalin

0
aferdita-dreshaj-publikon-momentin-e-embel-me-djalin

Disa nga momentet e bukura po i ndanë edhe me ndjekësit në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Së fundi, në storie në Instagram ka publikuar një video teksa shihet duke i fjetur në krah djali i saj, Blue Sky.

Përveç postimeve në prani të djalit të saj, artistja shqiptare gjatë gjithë kohës është edhe bashkë me bashkëshortin Jakup Kindl i cili i ka qëndruar pranë gjatë muajve kur ka qenë shtatzënë por edhe tash pas lindjes.

Ndryshe, çifti i njohur Afërdita dhe Jakup janë bërë prindër për herë të parë./Lajmi.net/

Lexo të tjera