Rozë

Afërdita Dreshaj shfaqet joshëse nga darka me bashkëshortin

0
aferdita-dreshaj-shfaqet-joshese-nga-darka-me-bashkeshortin

Pasi modelja e njohur bëri të ditur destinacionin e pushimeve për festën e  “Falënderimeve”, ajo menjëherë shfaqi edhe pamje të bregdetit, shkruan lajmi.net.

Çifti si destinacion për pushime kishin zgjedhur Miamin, ndërsa më vonë zbuluan se ata u shoqëruan nga familjarët e Afërditës.

Në imazhin e publikuar, Afërdita shihej e veshur me një fustan ngjyrë rozë ndërsa e kishte kombinuar atë me këpucë të larta dhe çantë po ashtu mjaft të bukur./Lajmi.net/

Lexo të tjera