Sport

Agim Ademi uron skuadrën e Dritës dhe tifozërinë ‘Intelektualët’

0
agim-ademi-uron-skuadren-e-drites-dhe-tifozerine-‘intelektualet’

Drita shënoi fitore 0:2 në udhëtim kundër Sileks, duke u bërë skuadra e parë kosovare që luan në raundin e tretë kualifikues në Ligën e Evropës.

Për këtë fitore, Agim Ademi ka thënë disa fjalë të mira për gjilanasit, duke mos kursyer urimet e tij.

Më poshtë ua përcjellim mesazhin e presidentit të FFK-së për skuadrën e Dritës. /Lajmi.net/

Një mbrëmje e spektakulare e Dritës në Ligën e Evropës. Kampioni ynë shndriti në stadiumin ‘Tose Proeski Arena’, duke e…

Gepostet von Agim Ademi am Donnerstag, 17. September 2020

 

Lexo të tjera