Lajme

Agim Veliu mungon në seanca, PDK “e shpallë në kërkim”

0
agim-veliu-mungon-ne-seanca,-pdk-“e-shpalle-ne-kerkim”

Ata në Kuvend kanë vendosur një poster të Veliut me mbishkrimin “Ëanted” që në shqip do të thotë në kërkim, shkruan lajmi.net.

Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu ka thënë se Veliu e ka obligim ligjor që të vije e të raportojë në Kuvend.

Postimi i plotë:

Kërkohet Ministëri i Ministrisë së Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike
Agim Veliu!
Lusim qytetarët që nëse e takojnë këtë përson ti tregojnë se e ka obligim ligjor të vij të raportoj në Kuvend. /Lajmi.net/

Lexo të tjera