Lajme

Aksident i rëndë në Drenas, një i vdekur

0
aksident-i-rende-ne-drenas,-nje-i-vdekur

Siç njofton policia, viktima është goditur nga një veturë.

Këtë e ka konfirmuar për lajmi.net zëdhënësi i policisë së Kosovës, Daut Hoxha.

Hoxha ka thënë se njësitet kompetente policore janë marr me rastin.

“Me datë 14.09.2020 ne ora 20:06 Policia ka pranuar informatën se në Gllogoc është shkaktuar një aksident trafiku me pasoja fatale, ku të përfshira janë një automjet dhe një këmbësor. Njësitet kompetente policore janë marr me rastin”, ka thënë Hoxha.

Lexo të tjera