Lajme

Aktivistët e PDK-së kërkojnë dorëzimin e mandatit të Adelina Graincës

0
aktivistet-e-pdk-se-kerkojne-dorezimin-e-mandatit-te-adelina-grainces

Ky vendim ka ngjallur reagime të shumta. Përkrahës të PDK-së, tashmë kanë kërkuar që Graica të dorëzojë mandatin e deputetit, raporton lajmi.net.

Ata kërkojnë  që Grainca t’ia dorëzojë PDK-së mandatin, pasi sipas tyre elektorati i PDK-së ia besoi asaj votën.

Gjithashtu sipas aktivistëve të PDK-së, Adelina Grainca ka nëpërkëmbur besimin duke mos e nderuar veten, familjen dhe shoqërinë.

Më poshtë lajmi.net ju sjell disa reagime të këtyre aktivistëve të PDK-së.

Lexo të tjera