Rozë

Aktorja e njohur shtatzënë për herë të tretë

0
aktorja-e-njohur-shtatzene-per-here-te-trete

Aktorja e njohur izraelite, Gal Gadot ka njoftuar se po bëhe nënë për herë të tretë, shkruan lajmi.net.

Ylli i filmit “Wonder Woman” e konfirmoi lajmin përmes një postimi në llogarinë e saj zyrtare në Instagram.

Gadot pozoi pranë partnerit të saj dhe dy vajzave, ndërsa tregoi barkun e rrumbullakosur, të cilin po i mbante bashkëshorti.

“Ja ku jemi sërish”, ka shkruar Gal Gadot, duke pranuar urime të panumërta nga fansat e saj. /Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gal Gadot (@gal_gadot)

Lexo të tjera