Rozë

Aktorja e njohur turke në një bashkëjetesë me aktorin Kerem Alisik

0

Gazetari i ‘Hurriyet’, Mustafa Ustundag, pretendon se Kerem Alisik dhe Hilal Altinbilek po jetojnë së bashku, në një shtëpi me qira në ‘Arcankent’ që nga muaji gusht.

Përkundër të gjitha mohimeve të çiftit, fqinjët e tyre pretendojnë se ata vazhdimisht i shohin aktorë që hyjnë dhe dalin nga shtëpia e përbashkët.

Me sa duket, çifti ka nisur një romancë mbi të cilën dëshiron të jetë i rezervuar.© SYRI.net

Lexo të tjera