Rozë

Albana Osmani zbulon se pse nuk flet me Arbana Osmanin: E shoh nga lart…

0
albana-osmani-zbulon-se-pse-nuk-flet-me-arbana-osmanin:-e-shoh-nga-lart…

Albana Osmani ishte e ftuar në puntatën e tetë të “Shiko Kush LUAN” me moderatore Luana Vjollcën.

Për herë të parë në emision loja “Paintball” kishte si personazhe në tabelë vetëm gazetarë dhe moderatorë dhe këtë herë ajo u luajt nga Albana.

“Me cilin nga këta gazetarë/prezantues nuk “flet më me gojë” dhe pse?”,- ishte kjo një pyetjet që i drejtuan moderatores gjatë sfidës dhe na habiti pak me përgjigjen.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Shiko kush LUAN (@shikokushluan)

Albana “godet në fytyrë” Arbana Osmanin dhe shprehet kështu:

“Kemi bërë qoka “Gëzuar Vitin e Ri” njëherë në 700 vjet. Nuk e di, nuk kemi patur kurrë miqësi dhe nuk e kam kuptuar asnjëherë pse! Ndoshta ngaqë jam më e gjatë dhe i shoh gjërat pak më nga lart.”

Lexo të tjera