Rozë

Albëria mesazh Kurtit e Osmanit: Mos na zhgënjeni

0
alberia-mesazh-kurtit-e-osmanit:-mos-na-zhgenjeni

Në seancën e së dieles në Kuvendin e Kosovës, Vjosa Osmani-Sadriu u zgjodh Presidente e Kosovës, shkruan lajmi.net.

Mesazhe uruese për këtë post të ri, Osmani ka marrë edhe nga shumë prej fytyrave publike, atë e uroi edhe këngëtarja Albërie Hadërgjonaj.

Kjo e fundit, përmes një postimi u shpreh e lumtur për Vjosën, ndërsa u kërkon asaj dhe Albinit të mos i zhgënjejnë qytetarët.

“Zemra mal!!! Bekime per ju dhe KOSOVEN TONE. Mos na zhgenjeni”, ka shkruar ajo. /Lajmi.net/

Lexo të tjera