Rozë

Albërie Hadërgjonaj u bën konkurrencë vajzave me këtë paraqitje

0
alberie-hadergjonaj-u-ben-konkurrence-vajzave-me-kete-paraqitje

Albërie Hadërgjonaj ka ndarë me ndjekësit një fotografi, në të cilën shfaqet shumë elegante, e veshur me fustan të zi, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja po mbante në dorë një pije, pasi po festonte për ditëlindjen e mbesës së saj, Elektrës.

View this post on Instagram

Celebrating for my 👼 my little virgo#elektra

A post shared by Alberije Hadergjonaj🎤 (@alberije_hadergjonaj) on

Edhe këtë herë, të bie në sy ndryshimi i madh që artistja ka bërë vitet e fundit në pamje dhe duket për mrekulli.

Kujtojmë se Albërie Hadërgjonaj ditë më parë festoi ditëlindjen e 45-të, duke marrë urime të shumta nga familjarë, miq, kolegë e fansa. /Lajmi.net/

 

Lexo të tjera