Rozë

Alec Baldwin dhe Hilaria Baldwin mirëpresin fshehtas fëmijën e tyre të gjashtë së bashku

0
alec-baldwin-dhe-hilaria-baldwin-mirepresin-fshehtas-femijen-e-tyre-te-gjashte-se-bashku

Hilaria Baldwin dhe Alec Baldwin kanë mirëpritur fëmijën e tyre të gjashtë së bashku, të shtatin për aktorin, shkruan lajmi.net.

Hilaria ka ndarë një fofografi të saj me gjashtë fëmijët rreth saj ku shkroi numrin 7 teksa nuk dihet se a iu referua apo jo edhe vajzës së parë të aktorit, Ireland Baldwin.

Ajo dhe Alec u martuan në qershor të vitit 2012 në New York dhe filluan të rritnin familjen e tyre vitin tjetër.

Vajzën e parë tani 25 vjeçare, Alec, e mirëpriti me gruan e parë Kim Basinger në vitin 1995./Lajmi.net/

Lexo të tjera