Rozë

Alex Rodriguez kalon kohë me dy vajzat e tij pas ndarjes me JLo

0
alex-rodriguez-kalon-kohe-me-dy-vajzat-e-tij-pas-ndarjes-me-jlo

Ish-lojtari i Yankee 45-vjeçari, Alex Rodriguez, kishte një takim me vajzat e tij të remten në mbrëmje, vetëm disa ditë pasi bëri tituj me ish-gruan e tij, shkruan Radar Online.

A-Rod u sigurua të kapte momentin e ëmbël duke e treguar atë me vajzat e tij në American Airlines Arena në Miami, Florida.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alex Rodriguez (@arod)

Ylli ishte maskuar i tëri ndërsa bënte selfie së bashku me Natasha, 16, dhe Ella, 13 për të parë fitoren e ëmbël të Miami Heat ndaj Minnesota Timberwolves.

Duke treguar treshen të ulur në vendet gjysmë të zbrazëta të arenës, A-Rod realizoi disa selfie të lezetshme individuale me dy vajzat e tij./Lajmi.net/

Lexo të tjera