Sport

Allegri në bisedime me Romën

0
allegri-ne-bisedime-me-romen

Thuhet se ish trajneri i Milanit dhe Juventusit ka pasur një takim me pronarët e ri të Romës këtë javë, përcjell lajmi.net.

Ai më parë ka qenë i rezervuar në idenë e bashkimit me Romën, por duket se tani është i hapur për idenë.

Allegri ka fituar titullin e Serie A si me Milanin ashtu edhe me Juventusin, me këta të fundit e ka bërë pesë herë radhazi.

Italiani është përmendur edhe si kandidatë për t’u ulur në stolin e PSG-së./Lajmi.net/

Lexo të tjera