Fun

Alpaka ndërprenë ndeshjen e futbollit

0
alpaka-nderprene-ndeshjen-e-futbollit

Disa futbollist mbetën të habitur kur një alpaka hyri në fushë të futbollit dhe i ndërpreu ata, transmeton lajmi.net.

Oscar the alpaca invading the pitch during the Carlton Athletic v Ilkley Town West Yorkshire League Premier Division on Saturday.

Personat prezent u munduan ta largonin por ishte e kotë. Alpaka kishte vendosur që të mos e lëshojë ndeshjen.

Oscar the alpaca invading the pitch during the Carlton Athletic v Ilkley Town West Yorkshire League Premier Division on Saturday.

Ajo ishte larguar nga një fermë në afërsi. Në video shihen disa lojtarë duke u larguar nga frika. Fermeri fatmirësisht erdhi dhe e mori kafshën e tij për ta kthyer në fermë. /Lajmi.net/

Oscar the alpaca invading the pitch during the Carlton Athletic v Ilkley Town West Yorkshire League Premier Division on Saturday.

Lexo të tjera