Sport

Amir Rrahamani rikuperohet, i gatshëm për ndeshjen e ardhshme

0
amir-rrahamani-rikuperohet,-i-gatshem-per-ndeshjen-e-ardhshme

Kapiteni i kombëtares së Kosovës ka lënë prapa lëndimet e tij dhe është rikthyer me ekipin, raporton lajmi.net.

Rrahmani nuk arriti që të grumbullohej me kombëtare dhe kësisoj vazhdoi rikuperimin e tij.

Trajneri i Napolit, Gennaro Gattuso, e ka ftuar lojtarin në sfidën që Napoli do ta zhvillojë me Crotonen nga ora 15:00.

Në këtë sezon, Rrahmani ka 13 paraqitje me klubin e Napolit./Lajmi.net/

Lexo të tjera