Rozë

Ana Cheri ngacmon imagjinatën e ndjekësve duke theksuar të pasmet

0
ana-cheri-ngacmon-imagjinaten-e-ndjekesve-duke-theksuar-te-pasmet

Modelja e njohur Ana Cheri ka provokuar ndjekësit e Instagramit sërish, shkruan lajmi.net.

Ana nuk lë që fansat e saj të mërziten pa praninë e saj, duke qenë aktive në këtë rrjet social ku edhe ndan me ta imazhe nga më të ndryshmet.

Së fundmi Ana solli disa fotografi ku shihej e veshur me rroba banje të cilat ishin mjaft të vogla dhe thuajse i zbuluan edhe pjesët intime asaj./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by AnaCherí (@anacheri)

Lexo të tjera