Rozë

Ana merr vendimin e papritur, largohet mes lotësh nga “Përputhen”

0
ana-merr-vendimin-e-papritur,-largohet-mes-lotesh-nga-“përputhen”

Ana Kauri ishte njëra ndër konkurrentet më të përfolura të emisionit “Përputhen”, shkruan lajmi.net.

Ajo mbrëmjen e sontme i kërkoi Rinianit të largohej me të së bashku me pretendimet se dëshiron ta njohë atë jashtë sepse nuk ka arritur ta njohë as veten në takimin e tyre të fundit.

Ana: Nuk e njoh më as veten nuk arrita ta njihja dhe veten, nëse do të na lejojë produksioni do të kisha dëshirë që njohjen tonë t vazhdonim jashtë programit

Riniani: Që të dalim jasht programit?

Ana: Nuk po arrij dot të bëj dallimin, a është pëlqim, a është presion, a është kompleksi im.

Riniani: Nuk të besoj.

Kështu pasi Riniani e refuzoi njohjen me të nga jashtë ajo vendosi që të largohej nga programi vetëm e përlotur.

Ana: E kam parë disa herë veten time dhe realisht kanë qenë shumë të sinqerta gjërat që thashë aty, nuk arrija dot të dalloja kush ishte Ana.

Kështu u largua konkurentja Ana Kauri nga studioja me lot në sy./Lajmi.net/

Lexo të tjera