Rozë

Ana ngacmon imagjinatën e ndjekësve me foto në bikini

0
ana-ngacmon-imagjinaten-e-ndjekesve-me-foto-ne-bikini

Modelja e njohur Ana Cheri ka provokuar ndjekësit e Instagramit sërish me paraqitjen e saj, shkruan lajmi.net.

Ana është aktive në këtë rrjet social ku edhe ndan me ta imazhe nga më të ndryshmet, si nga përditshmëria ashtu edhe nga karriera si modele.

Së fundmi modelja solli një foto ku shihej e veshur me rroba banje numër të vogël ku thuajse i zbuluan edhe pjesët intime asaj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by AnaCherí (@anacheri)

Fotografia u pëlqye dhe komentua nga ndjekësit e saj mjaft shumë./Lajmi.net/

Lexo të tjera