Uncategorized

Ana pozon me veshje sportive, kështu duket

0

Ana Cheri kohët e fundit ka qenë shumë e komentuar lidhur me imazhet që i ka postuar në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Fotot e saj me bikini derisa po e ngiste biçikletën sigurisht se ishin më të komentuarat.

Duke qenë aktive në rrjete sociale, sidomos në Instagram, ajo me ndjekësit ndan imazhe të ndryshme edhe nga ato ku shfaqet atraktive por jo shumë e zhveshur.

Ana me ndjekësit kësaj radhe e ndau një imazh ku duket atraktive me veshje sportive. Bazuar në këtë imazh shihet se ajo po e shijon jashtëzakonisht shumë pamjen.

Ajo thotë se po i mungon shumë Maldive mirëpo është e lumtur që është kthyer në shtëpi dhe i është kthyer rutinës së saj, ndër to edhe ushtrimeve./Lajmi.net/

Lexo të tjera