Rozë

Ana provokon me veshjen sportive, josh me të pasmet e formësuara

0
ana-provokon-me-veshjen-sportive,-josh-me-te-pasmet-e-formesuara

Ana Cheri komentohet mjaft shumë për postimet provokuese të cilat ajo publikon në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Modelja është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe mbledh më shumë se 12 milionë ndjekës.

Së fundmi ajo ka shfaqur barkun dhe të pasmet e formësuara përmes një paraqitje në Instastory.

Ana erdhi me veshje të ngushtë e cila i zbulonte gjoksin e bujshëm asaj./Lajmi.net/

 

Lexo të tjera