Rozë

Anastasia kjo vajzë që ju ‘çmend’ me bukuri, jo rastësisht e ndjekin miliona meshkuj!

0

Modelja e famshme, Anastasia Kvitko shquhet për fizikun e saj.

Jo rrallë herë bukuroshja ruse e tepron me ekspozime, duke shfaqur më shumë se që duhet, shkruan IndeksOnline.

Linjat e trupit të saj janë kaq të formësuara, dhe jo rastësisht shumë të komentuara.

Në paraqitjen e radhës, ajo mban veshur një fustan që i shkon kaq shumë për trupi.

Kujtojmë faktin se janë mbi 11 milionë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram./IndeksOnline/

Lexo të tjera