Rozë

Andi e Jasmina në momente intime në bagazhin e veturës

0
andi-e-jasmina-ne-momente-intime-ne-bagazhin-e-vetures

Andi dhe Jasmina në puntantën e sotme të “Përputhen” kishin takimin e radhës, shkruan lajmi.net.

Dyshja, edhe kësaj radhe u shfaqën shumë të afërt, madje kishin edhe disa momente intime në bagazhin e veturës.

Ata shkëmbyen puthje pasionante me njëri-tjetrin dhe pas gjithë kësaj, në studio Jasmina dha deklaratën që Andi po e priste.

Në studio, Jasmina deklaroi se është vetëm për Andin, andaj kjo gjë e gëzoi shumë atë. /Lajmi.net/

Lexo të tjera